Profesjonalna i kompleksowa obsługa ogrodów

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowych usługach ogrodniczych, posiadającą bogate doświadczenie i wyjątkową wiedzę w branży. Nasza firma działa na terenie Wrocławia i okolic, zapewniając profesjonalne usługi ogrodnicze dla klientów indywidualnych i firm.

W ramach naszych usług proponujemy..
  • przygotowanie koncepcji ogrodu
  • przygotowanie projektu wraz z kosztorysem
  • zakup i dostarczenie materiałów
  • instalacja elementów małej architektury
  • wybudowanie dróg i ścieżek w ogrodzie
  • wybudowanie oczek wodnych, strumyków, wodospadów i innych elementów wodnej infrastruktury
  • wykonanie nasadzeń roślin
  • układanie trawników z rolek
  • wykonanie trawników poprzez zasiew
  • budowa palenisk, miejsc do grilla, kuchni ogrodowych

Zebranie informacji

Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie szczegółowej analizy lokalizacji, oczekiwań i potrzeb, sformułowanie elementów jakie powinien zawierać projekt ogrodu lub otoczenia

 
 
 

Projekt ogrodu

Kolejnym etapem jest przygotowanie szczegółowego planu ogrodu, dopracowanie koncepcji, przeanalizowanie jak ogród będzie wyglądał na przestrzeni czasu, wyjaśnienie i omówienie jakich prac w przyszłości będą wymagały zastosowane rośliny. Po wprowadzeniu uwag i akceptacji przechodzimy do realizacji

Realizacja

Realizację rozpoczynamy od przygotowania najpierw elementów projektu wymagających kopania, podbudowy itp. Następnie przygotowujemy glebę, jeśli jest taka potrzeba wymieniamy wierzchnią warstwę. Dopiero na tym etapie przechodzimy do realizacji planu nasadzeń, wykonania trawników, dodania elementów ozdobnych.

Co nas wyróżnia?

Każdy projekt traktujemy z taką samą uwagą, każdej realizacji bez względu na budżet czy rozmiar poświęcamy z należytą starannością. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostego ogrodu przydomowego, kompleksowej przestrzeni zielonej dla dużego obiektu, czy zwykłego wykoszenia trawy nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby spełnić Twoje oczekiwania.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Zawsze staramy się zrozumieć Twoją wizję i przekształcić ją w przepiękną i funkcjonalną przestrzeń. Nasz zespół pracowników składa się z wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny ogrodnictwa i utrzymania zieleni, którzy są pasjonatami swojej pracy, z entuzjazmem podejmują wyzwania i są elastyczni w podejściu do realizacji usług.

Szukasz sprawdzonej firmy ogrodniczej?

Jeśli masz dodatkowe pytana,
Chcesz otrzymać informacje o cenach?

SKONTAKTUJ SIĘ ZNAMI