Profesjonalna i kompleksowa usługi

Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowych usługach ogrodniczych, posiadającą bogate doświadczenie i wyjątkową wiedzę w branży. Ponadto firma działa w branży budowlanej specjalizując się w realizacji prac ziemnych, brukowaniu i pracach betoniarskich. Nasza firma działa na terenie Wrocławia i okolic, zapewniając profesjonalne usługi dla klientów indywidualnych i firm.

+
Zadowolonych klinetów

Trudno wyobrazić sobie, jak mógłby wyglądać Twój ogród i ustalić, gdzie umieścić różne elementy i rośliny, aby uzyskać najlepszy efekt. Naszą rolą jest pomóc Ci to zrobić.

m2
Trawników

W Gardenmani stosujemy podejście kooperacyjne, opracowując koncepcję harmonogramu prac wspólnie z naszymi klientami, dostosowując usługę do ich gustu, potrzeb i budżetu.

+
Nasadzeń

Nawet najbardziej współczesne ogrody o czystych liniach architektonicznych i mocnej strukturze wymagają zmiękczenia pięknymi nasadzeniami. Przygotowujemy plany nasadzeń, ilości, przestrzeni i pielęgnację roślin.

o-nas-ogrodnik-wroclaw03

Usługi ogrodnicze

Mała architektura

nawadnianie-ogrodow-wroclaw

Nawadnianie

Zajmiemy się wszystkim w Twoim otoczeniu za Ciebie!
 • wykopy po budowy
 • brukowanie
 • prace ziemne
 • prace betoniarskie
 • układanie płyt betonowych
 • instalacja elementów małej architektury
 • zakładanie trawników
 • instalacje nawadniające
 • kompleksowa realizacja ogrodów
 • wykonywanie nasadzeń przycinanie krzewów i drzew
 • wykonywanie ścieżek, dróg, podbudowy itd.
 • ogólne prace ogrodowe
 • instalacja siatek przeciw kretom

Zebranie informacji

Pierwszym krokiem jest przeprowadzenie szczegółowej analizy lokalizacji, oczekiwań i potrzeb, sformułowanie elementów jakie powinien zawierać projekt.

Plan nasadzeń

Kolejnym etapem jest przygotowanie szczegółowego planu nasadzeń z rozmieszczeniem roślin, zaplanowanie niezbędnej przestrzeni dla poszczególnych odmian roślin oraz harmonogramu nasadzeń.

Realizacja

Realizację rozpoczynamy od przygotowania najpierw elementów projektu wymagających kopania, podbudowy itp. Następnie przygotowujemy glebę, jeśli jest taka potrzeba wymieniamy wierzchnią warstwę. Dopiero na tym etapie przechodzimy do realizacji planu nasadzeń

Dlaczego warto wybrać nas?

Przede wszystkim jesteśmy dumni z naszego wieloletniego doświadczenia w realizowaniu projektów prac ziemnych, betoniarskich i ogrodowych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz prostych praz ziemnych czy ogrodu przydomowego, kompleksowej przestrzeni zielonej dla dużego obiektu nasz zespół ekspertów jest gotowy, aby spełnić Twoje oczekiwania.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do klienta i jego potrzeb. Zawsze staramy się zrozumieć Twoją wizję i przekształcić ją w przepiękną i funkcjonalną przestrzeń. Nasz zespół pracowników składa się z wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny prac ziemnych, brukowania czy ogrodnictwa i utrzymania zieleni, którzy są pasjonatami swojej pracy, z entuzjazmem podejmują wyzwania i są elastyczni w podejściu do realizacji usług.

W czym możemy pomóc?

Nasze usługi obejmują pełen zakres prac przygotowania pod budowy, wykopy, prace betoniarskie, brukowanie ale także ogrodniczych - od projektu, poprzez realizację, aż po bieżące utrzymanie. Nie tylko tworzymy piękne ogrody, ale także zajmujemy się codziennym jego utrzymaniem. Ponadto zajmujemy się nawadnianiem potrafimy wyrównać drogę dojazdową, usunąć chaszcze na zdziczałej działce. Dzięki temu możemy zaoferować Ci kompleksową obsługę, eliminując potrzebę angażowania różnych firm.

Szukasz sprawdzonej firmy ogrodniczej?

Jeśli masz dodatkowe pytana, chcesz otrzymać informacje o cenach albo ofertę skontaktuj się z nami. Przygotujemy propozycję uwzględniającą Twoje potrzeby jak i budżet.